Наші досліди ⋆

Наші досліди

Виробництво органічної продукції – це особлива технологія та жорсткий контроль з боку контролюючих органів. В боротьбі за врожайність фермери використовують виключно біологічні препарати. Одним з таких є мікоризант MycoFix. Mycofix забезпечує високоефективний біологічний захист від поширених і шкодочинних хвороб — саме те, що потрібно. 

Наша команда провела ряд дослідів із застосуванням мікоризантів при обробці насіння кукурудзи, соняшника та пшениці і ячменю. Результати нас дуже потішили особливо на озимих, адже окрім захисту від патогенів мікоризант стимулює розвиток вторинної кореневої системи, що допомагає озимим вижити в критичних  погодних умовах. 

насіння кукурудзи

Фото 1 – насіння кукурудзи

насіння соняшника 

 

Фото 2- насіння соняшника 

Фото 3 – насіння пшениці. Утворення 

Дані наших лабораторних досліджень продемонстрували незаперечну ефективність препарату ще на стадії розвитку культури. Рослина забезпечується вітамінами, фітогормонами, амінокислотами які виробляє гриб. Крім того підвищується імунітет та стійкість до хвороб завдяки виробленню природних антибіотиків, що в свою чергу пригнічують розвиток збудників грибкових та бактеріальних хвороб. 

Незабаром посівна, а судячи з погодних , що останнім часом дошкуляють для розвитку ґрунтових інфекцій скаладається дуже сприятлива ситуація. Тож варто замислитись про пролонгований захист насіння і сходів. Бо нинішній сезон і так складний, не варто віддавати ще й наступний урожай на поталу хворобам. Мікориза вам у допомогу.